Noszenie biżuterii jako mężczyzna może być trudne. Z reguły ci, którzy mają przemyślany, sumienny styl, który zawiera dodatki, mają większe szanse na osiągnięcie tego celu. Aby jednak inteligentnie dobierać biżuterię i nie popełniać strategicznych stylizacyjnych błędów, trzeba znać kilka wskazówek. Biżuteria męska często zawiera pierścionki. Czy można wyglądać lepiej nosząc sygnowaną opaskę?

ŁATWY PRZEWODNIK NOSZENIA SYGNETU

Aby osiągnąć poczucie godności i pewności siebie, noś męski wygląd. Jaki jest właściwy sposób noszenia sygnetu? Świadomie. Zakładanie pierścionka z jasnym celem jest zawsze dobrym pomysłem. Upewnij się, że Twój styl jest przemyślany, a nie tylko dla dobrego wyglądu.

Przed pojawieniem się obrączek weselnych, najczęstszy rodzaj sygnetu był noszony jako symbol lojalności rodzinnej. Obecnie produkcja takich pierścionków jest dość ograniczona. Dziedziczenie zdarza się jednak od czasu do czasu. Wszyscy członkowie tej samej rodziny mają prawo nosić sygnet. O wiele więcej osób niż kiedyś nosi ozdobne pierścionki, w tym ozdobione drogocennymi kamieniami lub sportowymi insygniami narodowymi. Mają też znaczenie i pozwalają się z nimi połączyć.

SYGNET W ZŁOCIE LUB SREBRZE: JAK NALEŻY GO NOSIĆ?

Biżuteria męska powinna mieć jednolity wygląd. Noszenie sygnetu jest eleganckie. Łatwo będzie ubrać się do dziewiątek podczas formalnych spraw, ze złotem jako twoim ulubionym akcesorium. Srebro jest lepszym wyborem do noszenia na co dzień, ponieważ jest mniej krzykliwe. Należy pamiętać, że sygnet powinien uzupełniać inne dodatki, takie jak klamra do paska czy spinki do mankietów. Pierścionki powinny pasować do swojego odcienia, gdy są złote. Sygnet z białego złota to opcja warta rozważenia w przypadku, gdy obecne są ozdoby w kolorze srebrnym. Pod względem estetyki przewyższa srebro.

Na której ręce powinienem nosić pierścionek? Teraz to sprawa całego kraju. W Polsce tradycyjnie noszono go na lewym palcu serdecznym jako pierścionek. W zależności od tego, gdzie jesteś w Europie, możesz użyć palca serdecznego lub serdecznego. Obecnie nie ma ustalonych zasad noszenia sygnetu w miejscach publicznych. Założenie go zależy wyłącznie od osoby.